نمایش پست تنها
قدیمی 02-02-2011, 09:27 PM   #4
mehrdad-tanha
(کاربر معمولی)

mehrdad-tanha آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soshan نمایش پست ها
سلام . خواستی جواب فوری بشنوی نه روانشناسی نه فلسفی . اما به نظر من این امکان نداره که تو بخوای مشکلی رو حل کنی که در درونت ریشه کرده ( خودآگاه یا ناخودآگاه ) ومعضل شده برات طوری که تو رو رنج می ده اما پشت این دنبال کردن درمان هیچ فلسفه ای وجود نداشته باشی یا از هیچ تکنیک روانشناسی کمک نگیری چون این تکنیک ها مسیرت رو کوتاه تر و دست یابی به موفقیت رو سهل تر می کنند . حالا گر موافقی پله هایی رو که لازمه تا رسیدن به موفقیت با هم بشماریم البته تا جایی که علم ما اجازه می ده .
اول اینکه مشکلی هست که خوشبختانه تو خودت به اون واقفی پس می تونی یک قدم خودت رو جلو ببینی ، چون خیلی از آدم ها حتی تو شناخت خودشون هم مشکل دارند .
دوم درخواست کمک واقعی نه موقت و آن هم از اهلش
وسوم اینکه من به اطلاعات بیشتری از موقعیت تو احتیاج دارم تا بتونم نظر بدم اما اگر من می خواستم کمکت کنم شیوه های آرام سازی رو بهت آموزش می دادم بعد از چند جلسه تمرین از تکنیک حساسیت زدایی تدریجی استفاده می کردم که اگر مایل باشی درخدمتم تا کمک کنم مشکلت رو حل کنی .
سلام .ممنون از کمکتون. خب حالا باید چیکار کنم؟ بگید به چه اطلاعاتی نیاز دارید تا توضیح بدم. شیوه های آرام سازی چیه ؟ این تکنیک حساسیت زدایی چجوریه؟ راستش رو بخوایید من هیچ امیدی ندارم که خوب بشم.
mehrdad-tanha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول