نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2011, 08:20 PM   #5
soshan
(کاربر معمولی)

soshan آواتار ها

soshan به Yahoo ارسال پیام

سلام دوست عزیز .
سوالات من بیشتر جنبه خصوصی داره ولی برای کمک بهت لازمه که بدونم .
مثلا رابطه ات با مادر و خواهرانت ، تعداد خواهرانت و سن خودت ...
درمورد تکنیک ها پرسیده بودی ؟
اول اینکه با توجه به توصیفی که از حالات خودت در مقابل خانم ها کردی ( ترسیدن ، قفل شدن عضلات و ... )لازمه از شدت این حالات کاسته بشه خصوصا در موقعیت واقعی .
این اظطراب و استرس تا حدی طبیعی قلمداد می شه ولی اگر که باعث اختلال در نوع روابطی که ما نیاز داریم برقرار کنیم بشه غیر طبیعی ست . ( با آرام سازی شما می تونی شدت این هیجانات رو کم کنی )
و در گام بعدی شما یاد می گیری بجای واکنش بی اعتنایی ساختگی واکنشی رو که لازمه اون موقعیت هست انتخاب کنی و انجام بدی که این نیاز به یادگیری واکنش های جدید و مناسب دارد .
من تازه وارد این سایت محسوب می شوم واقعا نمی دونم امکانش هست اینجا همه این چیز ها رو برات توضیح بدم یا نه چون آموزش این ها زمان می بره . در ضمن شاید شما از قراردادن یک سری از اطلاعات شخصی خودتون در صفحه راضی نباشید . پس من ایمیلم رو برای شما می نویسم ( باز هم نمی دونم از نظر این سایت مشکل داره یا نه ) که اگر خواستی چیزهایی رو که تا اندازه ای به کمکت میاد رو در اختیارت قرار بدهم (البته تا جایی که علمش رو داشته باشم ) .
در ضمن اینقدر سخت نگیر یکم آرام باش هر مشکلی راه حلی داره و با ناامیدی هیچ مشکلی تا به حال حل نشده .
b.soshan@yahoo.com
soshan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول