نمایش پست تنها
قدیمی 12-02-2011, 03:14 PM   #2
sonya
(کاربر باتجربه)

sonya آواتار ها

10 answer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط afra نمایش پست ها
با به یاد آوردن کلمه مرگ همه بدنم میلرزه. اینقدر میترسم که نمیدونم چیکار کنم. همیشه به لحضه مردن فکر میکنم و تمام وجودم از ترس پر میشه. نمیخوام فکر کنم اما نمیشه . خودش میاد توی ذهنم. نمیذاره درست بخوابم. شبا نمیتونم اصلاً بخوابم. همش احساس میکنم که الانه که بمیرم. حتی همین الان هم که دارم اینا رو مینویسم دارم میمیرم از نگرانی. نمیخوام بمیرم. میخوام یکی کمک کنه. اما آخه چجوری یکی میتونه کمک کنه وقتی خود اون شخص هم خواهد مرد. چی کار کنم کمکم کنیدددددددددددددددد

سلام
ببین افرا جان درسته که همه ما یه روزی میمیریم،اما این دلیل نمیشه که دست از زندگی کردن بکشیم.شما میگید از مرگ می ترسید خب منم می ترسم،اما دارم به خوبی و خوشی زندگی می کنم.چون تو زندگیم هدف دارم،همین قدر که به هدفم فکر می کنم این خودش کلی انرژی بهم میده.حالا فکر نکنی که من از اون دسته آدمایی هستم که فقط خیال پردازی می کنن.نه من دارم تلاشمو می کنم.

افرا واسه اینکه بیشتر راجب این مسئله صحبت کنیم یه کمی از خودت بگو.از شخصییتت،رفتارت،اینکه در حال حاضر چی کار می کنی؟ و از این قبیل مسائل.تا شاید(یعنی امیدوارم)بتونیم مشکلتو حل کنیم.

راستی مطالب این لینک شاید به دردد بخوره.

اصطلاحات فلسفی - روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها
sonya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول