قدیمی 15-04-2011, 03:13 PM   #1
mishka
(کاربر تازه وارد)

Reading خوب هست که من به یه پسر بگم که ازش خوشم میاد ؟

سلام :
من دختری 25 ساله هستم که از نظراجتماعی دختر اجتماعی و خوش برخوردی هستم (البته به گفته ی دیگران یعنی هرکسی که بعد مدتی منو شناخته) حالا الان مشکله من اینه که چه جوری به پسری که ازش خوشم میاد بگم که ازش خوشم میاد،اصلا" خوب هست که من به یه پسر بگم که ازش خوشم میاد ؟ با توجه به اینکه من خودم از نظر تحصیلی فوق لیسانس هستم طبیعتا" با پسرای تحصیل کرده معاشرت میکنم. بنابراین پسر های دور و برم همگی از سطح فرهنگی و تحصیلی خوبی هستند. ولی مشکل اینجاست که من باید این سطح فرهنگی رو در نظر بگیرم (و فکر کنم که اون پسر منو درک میکنه ) یا دید کلی جامعه که میگه دختر نباید پا پیش بذاره و بهتره که پسر بیاد جلو؟ لطفا" نظرات خودتونو با زبون ساده وقابل عملی بودن بیان کنید و ترجیحا" هم دوست دارم نظر آقایون رو در باره این سوال بدونم. اصلا"پسرها راجع به دختری که میاد جلو چی فکر میکنن؟ خیلی کمک کننده هست وخواهش میکنم راهنماییم کنید.
البته باید بگم از نظر ظاهری هم قیافه ی با نمکی دارم و دیگران میگن دوست داشتنی هستم ولی به قول امروزیها داف نیستم و در عین حال خوب هم صحبت میکنم.
mishka آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 15-04-2011, 10:51 PM   #2
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Sasha به Yahoo ارسال پیام
20s0 دخترهای متفاوت رو دوست دارم

شاید حرف من عجیب باشه اما من به شدت از دخترهایی که سنت شکنی میکنن و خیلی در بند اینجور تفکرات خرافی نیستن که حالا حتماً پسر باید اول بیاد جلو خوشم میاد!
فقط قبلش مطئمن شو که طرف جنبه و ارزششو داره.
Sasha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 16-04-2011, 10:46 PM   #3
mishka
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض چطوری مطمئن شم که طرف جنبه و ارزششو داره؟

سلام ساشا،راستش این حرفی که شما میزنی رو من بار ها و بار ها از پسرهای دیگه هم شنیدم،اما ۲ تا سوال دارم:۱ واقعا" پسرا براشون تو رابطه ی صمیمی چی مهمه واقعا"داف بودن خیلی مهمه؟آخه ببخشید ها آقایون تو حرف میگن از دختره با آرایش غلیظ خوششون نمیاد ولی تو خیابون به هرچی دختر با آرایش غلیظ زل میزنن.۲:چطوری مطمئن شم که طرف جنبه و ارزششو داره؟
قدیمی 17-04-2011, 07:20 AM   #4
psycho
(کاربر باتجربه)

psycho آواتار ها

Point علاقه..........

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mishka نمایش پست ها
سلام :
من دختری 25 ساله هستم که از نظراجتماعی دختر اجتماعی و خوش برخوردی هستم (البته به گفته ی دیگران یعنی هرکسی که بعد مدتی منو شناخته) حالا الان مشکله من اینه که چه جوری به پسری که ازش خوشم میاد بگم که ازش خوشم میاد،اصلا" خوب هست که من به یه پسر بگم که ازش خوشم میاد ؟ با توجه به اینکه من خودم از نظر تحصیلی فوق لیسانس هستم طبیعتا" با پسرای تحصیل کرده معاشرت میکنم. بنابراین پسر های دور و برم همگی از سطح فرهنگی و تحصیلی خوبی هستند. ولی مشکل اینجاست که من باید این سطح فرهنگی رو در نظر بگیرم (و فکر کنم که اون پسر منو درک میکنه ) یا دید کلی جامعه که میگه دختر نباید پا پیش بذاره و بهتره که پسر بیاد جلو؟ لطفا" نظرات خودتونو با زبون ساده وقابل عملی بودن بیان کنید و ترجیحا" هم دوست دارم نظر آقایون رو در باره این سوال بدونم. اصلا"پسرها راجع به دختری که میاد جلو چی فکر میکنن؟ خیلی کمک کننده هست وخواهش میکنم راهنماییم کنید.
البته باید بگم از نظر ظاهری هم قیافه ی با نمکی دارم و دیگران میگن دوست داشتنی هستم ولی به قول امروزیها داف نیستم و در عین حال خوب هم صحبت میکنم.

سلام
میشکا خانم یه سوال برام پیش اومده که شما واقعا به اون پسر علاقه مندید؟یا اینکه فقط میخواید این واقعیت براتون روشن بشه که این کار عملی هستش یا نه؟به ریسکش می ارزه یا نه؟

psycho آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 17-04-2011, 12:02 PM   #5
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Sasha به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
سلام ساشا،راستش این حرفی که شما میزنی رو من بار ها و بار ها از پسرهای دیگه هم شنیدم،اما ۲ تا سوال دارم:۱ واقعا" پسرا براشون تو رابطه ی صمیمی چی مهمه واقعا"داف بودن خیلی مهمه؟آخه ببخشید ها آقایون تو حرف میگن از دختره با آرایش غلیظ خوششون نمیاد ولی تو خیابون به هرچی دختر با آرایش غلیظ زل میزنن.۲:چطوری مطمئن شم که طرف جنبه و ارزششو داره؟
در مورد سوال اولت باید بگم بله. به طور کلی پسرها به جنبه ظاهری بینهایت اهمیت میدن و این موضوع برای اونها خیلی مهمه.
در مورد سوال دوم واقعیت اینه که موضوع نسبیه. یعنی فرد ایده آل هر شخص بستگی به شخصیت خود اون فرد میتونه متفاوت باشه. برای یه دختر مذهبی مردی که مشروب میخوره میشه یه انتخاب نادرست. برعکس برای یه دختری با نحوه تفکرات غربی، یه مرد مذهبی اصلاً نمیتونه مناسب باشه. این برمیگرده به اینکه شما از شخص مورد علاقه خودتون چی می خواهید. این نظر منه
Sasha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 17-04-2011, 07:39 PM   #6
mishka
(کاربر تازه وارد)

سلام psycho راستش جواب سوال اول شما بله ست.من از اون پسر خوشم میاد ولی در مورد ریسک یا اینکه ارزشش رو داره یا نه ، باید بگم من از احساس اون به خودم هیچی نمیدونم و از طرفی دیگه اونقدر دختر دوروبرش هست که دست رو هر کدوم بذاره نه نمیشنوه ،حالا تو چنین شرایطی به من حق میدین که نخوام بی گدار به آب بزنم و خودم رو کوچیک کنم ؟
در اصل سوال من اینه که چطور از حس اون به خودم خبر دار شم یا اصلآ چطور اونو متوجه خودم بکنم؟ چون من فقط یک طرف قضیه هستم و نمیدونم که راجع به من چی فکر میکنه، میپرسم که به صلاح هست بهش بگم یا نه؟
قدیمی 18-04-2011, 07:19 AM   #7
psycho
(کاربر باتجربه)

psycho آواتار ها

Padded برنامه

نقل قول:
سلام psycho راستش جواب سوال اول شما بله ست.من از اون پسر خوشم میاد ولی در مورد ریسک یا اینکه ارزشش رو داره یا نه ، باید بگم من از احساس اون به خودم هیچی نمیدونم و از طرفی دیگه اونقدر دختر دوروبرش هست که دست رو هر کدوم بذاره نه نمیشنوه ،حالا تو چنین شرایطی به من حق میدین که نخوام بی گدار به آب بزنم و خودم رو کوچیک کنم ؟
در اصل سوال من اینه که چطور از حس اون به خودم خبر دار شم یا اصلآ چطور اونو متوجه خودم بکنم؟ چون من فقط یک طرف قضیه هستم و نمیدونم که راجع به من چی فکر میکنه، میپرسم که به صلاح هست بهش بگم یا نه؟

سلام میشکا،اینکه شما نمیخواید بی گدار به آب بزنید خیلی خوبه.اما راجب اینکه شما پا پیش بذارید فعلا دست نگه دارید(فقط خیلی نباید دیر بشه که مرغ از قفس بپره)حالا ازتون می خوام اگه امکانش هست برامون از اون پسر بیشتر بگید.
مثلا نسبت آشناییتون،سطح تحصیلاتش و خیلی چیزای دیگه که به ذهن خودتون می رسه.میخوایم اگه بتونیم یه برنامه بچینیم که اون از احساس شما مطلع شه.شایدم یه جوری بشه که بدون اینکه از احساس شما مطلع شه خودش نسبت به شما احساس دار بشه.(خوب اونو تحت نظر داشته باشید،ببینید خلق و خوی اون چجوریه؟سطحی نگاه نکنید،با دقت)

psycho آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-05-2011, 01:21 AM   #8
khosro
(کاربر تازه وارد)

khosro آواتار ها

نقل قول:
سلام :
سلام ویشکا .اینکه دختر از پسری خوشش بیاد و بخواد این موضوع رو باهاش در میون بزاره هیرادی نداره اما باید اینکار توسط ی واسطه صورت بگیره چون اولا شما دخترها ناز هستین و ما پسرها نیاز و دوما اینکه اگه تو مستقیما پاپیش بذاری بعدها دچار چالش میشین چون که تا تقی به توقی بخوره پسره این موضوع رو بروت میاره و باعث رنجشت میشه
khosro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 18-05-2011, 01:35 PM   #9
Elnaz
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض slm mishka jan

منم با این نظر موافقم شما باید از طریق ی واسطه مثلا کسی که بهش نزدیکتره از نظرش نسبت به خودت مطلع بشی برای قدم اول این بهترین راه حله
Elnaz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 20-07-2011, 04:56 PM   #10
behnam
(کاربر تازه وارد)

سلام
سوال خیلی مهمی پرسیدی من مدتها قصد داشتم در دانشگاه این بحثو مطرح کنم متاسفانه بخاطر سنتهای غلط پسرها باید خاستگاری کنن بنظرمن از سطح درک و آگاهی اون کاملا مطلع شو و بعد اقدام کن من برخورد پسرهارو در این مورد دیدم کمتر کسی میتونه ظرفیتش رو داشته باشه البته نمیخوام سست بشی
behnam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش