نمایش پست تنها
قدیمی 28-04-2011, 01:29 PM   #4
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sasha نمایش پست ها
البته این جریان (خسته شدن از رابطه) در میان پسرها بیشتر رایجه. اما باید اینو بدونی که خیلی طبیعیه. خیلی از افراد فکر میکنن که مهمترین بخش دوستی همون اولشه ولی به اعتقاد من مهترین بخش هر رابطه ای پیدا کردن راه حل هایی برای تداوم اونه.

چجوری با هم دوست شدید؟
می رفتم کلاس زبان اونجا کلاسامون پسر دختر قاطی بود
من از بچه گی تو مدرسه مامانم بودم و با دخترا برزرگ شدم و به همین خاطر دختر یا پسر بودن کسی تاثیری روم نداره با همه چه پسر چه دختر یه جور رفتار میکنم ونسبت به دخترا چه جوری بگم متل اینکه خواهرم هستن . خیلی راحت باهاشون حرف میزنم انگار دارم با یه پسر حرف میزنم
من با بیشتر دخترای اونجا دوست بودم (دوست معمولی ) می گفتیم میخندیدیم . ولی رفتار اون یه جور دیگه بود یعنی اونم عادی بود ها ولی من میفهمیدم که نسبت به من تمایل داره
من هم باهاش عادی بودم . گفتم که من درون گرا هستم (البته این خوب نیست) و تا با کسی کاری نداشته باشم نمیرم سراغش یا همین جوری سر صحبتو باز نمیکنم چون دلیلی نمیبینم همین جوری برم به یکی بگم مثلا امروز هوا چه خوبه و ... (یه ذره بی محلی میکردم) بار اولی که با هم حرف زدیم (اون سر صحبتو باز کرد) از لحن صداش و طرز حرف زدن فهمیدم که بله رسما نظرش من (میگم دیگه من یه کمی زیادی باهوشم . بد بختیم هم همینه زود میگیرم جریانو) از اونجا ارتباط گذاشتن شروع شد اولش تو کلاس بعد تو سایتای مختلف پیدام کرد بعد به ایمیل و ...
برا من زیاد فرق نمیکرد که باحاش دوست باشم یعنی بهش احساس داشتم ولی این که بخواد دوست دخترم باشه برام زیاد فرقی نمیکرد ولی بی میل هم نبودم دوست دختر برام یه مساله ی حل شده و معمولی بود. تو کلاس هم دیگه رو میدیدیم اون یه سلام میکرد منم فقط جواب میدادم و بیشتر رو وب با هم حرف میزدیم و تا این که یه بار رو چت غیر مستقیم (ولی همچین هم غیر مستقیم نبود) بهم گفت من هم گفتم که ازش خوشم میاد و ... کلاسامون تموم شده بود و دیگه همدیگه رو نمیدیدیم بعد این چت که من یهش گفتم ازش خوشم میاد 10 روز ازش خبری نشد نه ایمیلی نه افی هیچ چی
انگار اون همون کسی نبود که باهام چت کرده بود و اون حرفا رو زده بود
از مون روزا بی توجهی هاش شروع شد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara26 نمایش پست ها
سلام
شاید میتونه دلیلش این باشه که خوب همدیگرو نشناختید و از اخلاق همدیگه اطلاع کافی نداشته باشید.ما دخترا اصولا وقتی به مرز افسردگی میرسیم و از دوستای خودمون هم نا امید میشیم به فکر این میفتیم که با یه نفر از جنس مخالف حرف بزنیم و وقتی هم درد و دل کردیم و رو حیمون برگشت حالتی پیدا میکنیم که شما پسرا فکر میکنید عوض شدیم حالا شاید اون دختری که شما ازش میگید اهل این نیست که با کسی که تازه باهاش آشنا شده رابطه ی صمیمیه صمیمی داشته باشه و فقط دوست اره در حد یه حرف زدنه روزانه باشه و احساس تنهایی دوباره نکنه وفقط خیالش راحت باشه که یه نفر هست که به فکرشه و دوستش داره در ضمن یادتون نره ما دخترا از اینکه کسی نازمونو بکشه خوشحال میشیم اینو برای این گفتم چون که گفتید آدم منطقی هستید و اصولا آدمای منطقی ناز نمیکشن با این وجود نباید رفتاری داشته باشید که دوستیتون رو محوره دختره بچرخه

ببخشید که با این سنم از شما کمتره بهتون نظر دادم، نظر دادم چون خودمم یه دخترم
حرف شما درسته من هم اون موقع نسبت به داشتن رابطه ی دوستی دو دل بودم به خودم میگفتم آخه ما نه هم دیگه رو میشناسیم نه زیاد با هم حرف زدیم و تقریبا هیچ چی از هم نمیدونیم و بهتره من صبر کنم و بیشتر که اشنا شدیم حرف به اینجاها بکشه ولی خوب اون چند بار غیر مستقیم بهم گفته بود و من هر بار یه جوری ردش کردم و خودمو زدم به اون راه
خوب بالاخره باید جواب میدادم دختره حالش اصلا خوب نبود نمیتونستم بی تفاوت باشم هرچی باشه دوستم بود و نمیتونستم اون جوری ولش کنم
درسته. من زیاد ناز نمیکشیدم البته اولاش بعد فهمیدم که باید نازشو بکشم و ... و این کارو هم کردم
خوب چی کار کنم من بیشتر وقتو در حال تحقیق درباره ی فیزیک و نظریات ایزنبرگ و این جور چیزا هستم تا 3 ماه پیش اصلا در باره ی داشتن دوست دختر فکر نکرده بودم از کجا میدونستم باید نازشو بکشم و ... ( خوب میدونم اینا تقسیر خودمه)

((شاید اون دختری که شما ازش میگید اهل این نیست که با کسی که تازه باهاش آشنا شده رابطه ی صمیمیه صمیمی داشته باشه و فقط دوست اره در حد یه حرف زدنه روزانه باشه و احساس تنهایی دوباره نکنه))

اخه چند بار خودش با پیش گذاشت و سر بسته ازم خواست که رابطه ی دوستی داشته باشیم
اینو نباید بگم ولی میگم: من برای این که مطمعن بشم نظرش منم و منو دوست داره ایمیلشو هک کردم (شرمنده میدونم کار بدیه ولی خوب باید مطمعن میشدم) و دیدم که با دوستاش در باره ی من چی میگه و ...
ولی خوب امکانش هست
خواهش میکنم خوشحال هم شدم اتفاقا شما بهتر میتونید کمک کنید
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول