نمایش پست تنها
قدیمی 05-05-2011, 05:48 PM   #9
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soshan نمایش پست ها
سلام دوستان
ببخشید که یک بی تجربه می پره توی بحث تون
درسته از احساسات تون اون قدرا سر در نمیارم آخه زمان ما همچین درد سرهایی نبود که من معتقدم شده بلای آرامش همه دختر پسرای تو سن شما .
اما hvldk برای شما و برقراری یه رایطه درست مطلبی دارم که می تونم در اختیارت قرار بدم .
یه چیزی دیگه اونم این که عزیزم هر کس iq بالایی داره حتما هوش هیجانی بالایی نداره!!!
در ضمن برای تصمیم منطقی که گرفتی بهت تبریک می گم .
یه چیز فقط دوست باهوش ما شما چطور ایمیل طرف رو هک کردی میشه به ما هم یاد بدی//
این چه حرفیه اختیار دارین , این جوری که از حرفای شما متوجه شدم شما حتما سنتون از من بیشتره و مطمعنا" تجربیات بیشتری دارید خوشحال میشم راهنمایی کنید
و من این تاپیک رو زدم که همه یا اکثر اعضا بیان راهنمایی کنن ولی فقط دو سه نفر با مرام پیدا شدن (دمشون گرم)
آره رسما بلا شده و من فکر میکنم دلیلش اینه که افراد اصلا با هم رک و راست نیستن , مثلا دوست من بهم گفته بود که تا به حال با هیچ پسری دوست نبوده , ولی از رفتار و حرفاش کاملا میشد فهمید که ...
الانا پسر دخترا فقط تو فکر پیچوندن و سر کار گذاشتن هم دیگه هستن فقط میخوان یه دوستی داشته باشن و بقیهش براشون مهم نیست فقط تفننی اصلا مهم نیست که چه جوری با هم دوست بشن , میبینی پسره تو خیابون که راه میره همین جور شماره میده و دخترا میگیرن , خوب پسری که این قدر بی بند و بار باشه که تو خیابون شماره بده بدونه این که طرفو بشناسه و ... و دختری که همین جوری شماره رو بگیره , این دوستی به چه دردی میخوره آخه؟ من به دوستام همیشه میگم که رابطه داشتن هرچی زود تر به جاهای عاطفی برسه همون قدر زود تر از هم میپاشه ولی خوب معمولا پسرای تو سن من عقلشون زیاد این جور چیزا رو قبول نمیکنه(بد بختی اینجاست که من که خودم این حرفو میزنم خودم خلافشو عمل کردم وسریع دوست شدم و ... اینه که میگم عقل تعطیله حتی مال خودم )
کلا معنی دوست دختر و دوست پسر از بین رفته
اگه مطلبتون رو بهم بدین ممون میشم
شما درست میگین من اصلا هوش هیجانی خوبی ندارم خوب طبق آخرین تحقیقات 64 نوع هوش در انسان شناسایی شده من هوش های منطقی و iq و محاسباتم خوبه ولی eq (هوش هیجانی) و ارتباطات و ... خوب نیست و باید تقویتش کنم
بابت تبریک هم مرسی , خوب کار دیگه ای نمیشد کرد ولی هنوز دلیل این که یه هو دوستیمون تموم شد رو نمیدونم و برام یه سواله که چیشد امروز دوست بودیم و بعد یه بگو مگویی کردیم و دیگه هیچی؟؟
برای هک راه های خیلی زیادی هست که یاد گیریش زیاد آسون نیست و نیاز داره که خیلی وقت بزارید
ولی من یه چیزی رو بگم , من اولا خیلی دنبال هک و این جور چیزا بودم و فقط کتابای دستورات لینوکس و ... میخوندم تا سطحم رو بالا ببرم ولی الان که یه کم بلد شدم هم از شور و اشتیاق افتادم و هم این که هک کردن یا بهتر بگم تو کارای مردم فصولی کردن برام معنی بدی داره , یعنی میدونی حتی وقتی بهش فکر هم میکنم از خودم خجالت میکشم که این چه کار زشتیه و شخصیتم بهم اجازه این کار رو نمیده و قطعا هم این کار رو به صورت غیر اخلاقی انجام نمیدم میدونید یه حس بدی بهم میده و از خودم بدم میاد که این چه کاریه که دارم میکنم
من مطالب هک و نفوذ رو صرفا جهت یاد گیری میخونم و تا حالا فقط 3 تا ایمیل هک کردم یکی مال خودمو که هک شده بودم و باید ایمیلمو پس میگرفتم . مال بابامو که خودش ازم خواست . مال دوست دخترم رو که باید از قصدش مطمعن میشدم (تو این سومیه از خودم خجالت کشیدم)
ولی خوب من میتونم راه هاشو جهت آموزش براتون بگم
راه های زیادی وجود داره مثل تروجن ها یا کی لاگر ها یا استفاده از پرت های باز سیستم قربانی یا ریموت کردن سیستم قربانی یا هک سرور و ... که برای این کارا شما حتما باید با دستورات لینوکس و برنامه نویسی آشنایی کامل داشته باشید
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول