قدیمی 03-08-2011, 09:36 AM   #21
SHIVA
(کاربر معمولی)

پیش فرض تموم شد..

سلام به همگي ديروز يعني اول ماه رمضان همه چي تموم شد . اونم با نامردي ، با ناخوشي...
باورم نميشه رابطمون تموم شد . باورم نميشه كسي كه 2سال با خوبي و بديش ساختم با گريه اش گريه با خندش خنديدم اين كارو با من بكنه آخرش اينجوري جدا شه ...... راستي كارشناسي قبول شدم فقط به خاطره اون زدم سمنان و همون جا هم قبول شدم ولي حالا......
بود پيشم گريه كارم بود الان كه بدتر شد ... دعا كنيد واسم .. مي خوام هرجور شده بيخيالش بشم ...
دعا كنيد
مرسي از همتون...
SHIVA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-08-2011, 08:01 AM   #22
shakira
(کاربر باتجربه)

shakira آواتار ها

Clap تبریک

سلام شیوا جان خدارو شکر که از این مخمصه در اومدی.
خب قبلا مهدی یه سری راهکار گفته بود اونا رو دوباره بخون.
بعدشم تو الان دیگه باید به فکر دانشگاهت باشی،اوکی؟
تبریک بابت قبولی در دانشگاه.
حالا چه رشته ای قبول شدی؟
shakira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-08-2011, 11:38 AM   #23
SHIVA
(کاربر معمولی)

پیش فرض چه فايده

رشته اسيب شناسي اجتماعي گرايش پيشگيري از اعتياد
رشته ي اصليم نرم افزاره ولي چون علاقه نداشتم واسه كارشناسي شركت نكردم ..
چه فايده اون كه ديگه نيست ... تنها اونجا برم چي كار؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نميدونم با چه رويي باز بهم اس ميزنه ميگه تو واسه دوستي اون واسه ازدواج .. شما بگيد نامردي تا چه حد..
واسم دعا كنيد ..
SHIVA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-09-2011, 04:37 PM   #24
soshan
(کاربر معمولی)

soshan آواتار ها

soshan به Yahoo ارسال پیام

شیوای عزیز تبریک میگم
چرا میگی چه فایده ؟
مهم ترین فایدش اینه که می دونی آدم های دیگه ای هم هستن که وابستگی هایی پیدا کردن که از مسیر اصلی زندگی دورشون کرده
کسایی رو می بینی که تونستن برگردن و راه صحیح فکر کردن و انتخاب کردن رو در موقعیت های مشابه بدست میاری
اتفاقا من فکر می کنم بعد این تجربه تو بهتر از هر کس دیگه ای می تونی با این رشته ارتباط برقرار کنی و باعث پیشرفت بیشتر تو می شه و همچنین تو برای اون البته اگه بخوای . چون معنی واقعی آسیب های وابستگی رو می دونی
حالا هر بدی که تجربه که کردی داشت همین که دید واقع بینانه تری بهت داده باید برات کافی باشه
یکم مثبت تر نگاه کن
soshan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 26-11-2011, 12:10 AM   #25
armiya_r
(کاربر معمولی)

Q7 سلام

خوب و اما شما!!!!!!!1
اول اينكه اصلا اين مشكلت جدي نيست دوم اينكه كاملا طبيعي سوم اينكه چون اون بهت پيش نهاد رابطه جنسي نداده شما حريص شدي سوم اينكه اصلا و ابدا شما نبااااااااااااااااااااااا ااااااااااييد پيش نهاد صريح بدي چهارم اينكه مرد رو بايد اگر مي خواي نگه داري هميشه حريص و نديده و نچشيده نگه داري به محض اينكه تو رو كشف كرد شايد اولش علاقش بيشتر بشه اما بعد مدتي وابستگي تو بيشتر و بيشتر خواهد شد و اون دورتر مگر ازدواج كرده باشين كه خوب قضيه زن و شوهري فرق داره.اما دختر خوب دستشو بگير كنارش بشين بوسش كن بغلش كن و همين مطمعن باش بقيه ش جذابيت اين چند مورد اول و نداره مگر تو از مريخ امده باشي!خلاصه به خودت بيا انقدرم نگو عاشقشم عاشقشم لوس مي شه من جاي شما بودم سعي ميكرئم بيشتر باهاش وقت بگذررونم باهاش بازار برم خريد و روابط عمومي شو با بقيه بسنجم قطعا مي فهمي كه مرد روياهات واقعا همين يا نه در كل اگر بطوني جدا بشي به نفعته كم كم و با دليل مو مهم ترين دليلش هم زمان و زندگي خودته چقدر مي خواي صبر كني اونم با اگر و شايد و....
armiya_r آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 26-11-2011, 12:16 AM   #26
armiya_r
(کاربر معمولی)

Q7

خوب و اما شما!!!!!!!1
اول اينكه اصلا اين مشكلت جدي نيست دوم اينكه كاملا طبيعي سوم اينكه چون اون بهت پيش نهاد رابطه جنسي نداده شما حريص شدي سوم اينكه اصلا و ابدا شما نبااااااااااااااااااااااا ااااااااااييد پيش نهاد صريح بدي چهارم اينكه مرد رو بايد اگر مي خواي نگه داري هميشه حريص و نديده و نچشيده نگه داري به محض اينكه تو رو كشف كرد شايد اولش علاقش بيشتر بشه اما بعد مدتي وابستگي تو بيشتر و بيشتر خواهد شد و اون دورتر مگر ازدواج كرده باشين كه خوب قضيه زن و شوهري فرق داره.اما دختر خوب دستشو بگير كنارش بشين بوسش كن بغلش كن و همين مطمعن باش بقيه ش جذابيت اين چند مورد اول و نداره مگر تو از مريخ امده باشي!خلاصه به خودت بيا انقدرم نگو عاشقشم عاشقشم لوس مي شه من جاي شما بودم سعي ميكرئم بيشتر باهاش وقت بگذررونم باهاش بازار برم خريد و روابط عمومي شو با بقيه بسنجم قطعا مي فهمي كه مرد روياهات واقعا همين يا نه در كل اگر بطوني جدا بشي به نفعته كم كم و با دليل مو مهم ترين دليلش هم زمان و زندگي خودته چقدر مي خواي صبر كني اونم با اگر و شايد و....
armiya_r آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)