نمایش پست تنها
قدیمی 18-11-2013, 10:14 AM   #1
lajavard
(کاربر تازه وارد)

lajavard آواتار ها

پیش فرض به نظرتون میخواد بامن ازدواج کنه یا نه؟

سلام منم یه مشکل داشتم خواستم نظر همه رو بپرسم خیلی وقته با یکی از مسئولین دانشگاهمون آشنا شدم در واقع یه جورایی آشنایت فامیلی هم داریم همین باعث شد باهم زیاد دیدار و بحث داشته باشیم در هر زمینه ای انسان پاک و سالمیه اما برام خیلی مهمه که بدونم به هم علاقه داره یا نه ؟ از دیدنم خیلی خوشحال میشه خیلی از مسائل خصوصی زندگیشو بهم میگه و کلا باهم خیلی هم شوخی میکنه از مسائل خصوصیم میپرسه ازم تعریف میکنه وبرام پیام میفرسته البته نه عاشقانه خیلی کارارو اگه ازش بخوام برام انجام میده و همینطور من برای اون. از حرف زدن باهام سیر نمیشه اینو بعد چندسال که باهم آشناییم فهمیدم برام خیلی احترام قائله و حتی میدونم خانواده اش اصرار دارن باهام ازدواج کنه اما خودش چیزی جز اینکه دوست دارم مث خواهرم بهم نگفته که این مغایر باتمام رفتارهاییه که ازش دیدم. توی رفتارش و چشماش جز عشق نمی بینم برق چشماش که همراه با لبخند با معنایی که پشت تمام حرفاش ودیداراشه . اما بهم میگه براش زن کارمند پیداکنم و بهش معرفی کنم اما بعد ازینکه معرفی کردم با یه ایراد ردش میکنه حرفام براش مهمه و روش تاثیر داره آدمیه که تصمیم گیری براش خیلی سخته رفتاراش متغیر و غیر قابل پیش بینیه . نمیگم بهش علاقه دارم اما برام همش سواله یه چیزی نمیدونم چی توی رفتارشه که به شکم انداخته که به خوم علاقه منده یا فقط خواهرانه اس؟ شما بگید؟
درمسیر باد....؟
lajavard آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول