نمایش پست تنها
قدیمی 28-12-2013, 10:24 PM   #1
جزیره تنها
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض آسیب های دوران کودکی

درود برشما
مشکل من مربوط به آسیب های از زمان تولد و خردسالی میشه
من دختردوم یک خانواده مردسالار بودم که از اول ناخواسته بودم. مورد حمله قرار گرفتم اما هرگز یاد نگرفتم از خودم دفاع کنم، با وارد شدن به مدرسه زندگی من برای همیشه نابود شد همکلاسی ها و معلم ها یک گوسفند بی صدا پیداکردند تاهرچه میخواهند به سرش بیارند، اتفاقات و دشمنی های و کتک خوردنها و شدیدترین توهین ها و تحقیرها که در باور نمیگنجه بر سر من هجوم آورد، و من اکنون در بزرگسالی انواع مشکلات را دارم
نداشتن حرمت نفس، فرار ازمشکل بجای حل آن، فرار از آدمها و انسان هراسی، عدم دفاع از خود، حس مقصر بودن، ترس از قضاوت دیگران، احساس حقارت، ترس از بیان خواسته و نظر خودم، و به شدت از قضایای با بار احساسی منفی ناراحت میشم کوچکترین صحنه یک فیلم نه چندان احساسی باعث گریه بی امان من میشه، و خبر مرگ برای من غیرقابل تحمل و به شدت تکان دهنده ست حتی فوت یک غریبه، درمورد گریه هم خیلی بی اختیارم و مثل خردسالی که تنها دفاعم گریه بود. در حال حاضر هم باوجود سعی بسیار برای کنترل گریه بازهم بی اختیار به گریه میافتم
درضمن ازنظر عصبی مشکل دارم و بی اهمیت ترین موضوع میتونه باعث خودزنی من بشه که همه این ضربات بی رحمانه را به سرم وارد میکنم
از اینهمه ناتوانی و رنج، بی تاب شدم، من را از راهنمایی و کمکتون دریغ نکنید
الان من 31ساله مجرد و لیسانس علوم اجتماعی هستم
با سپاس
جزیره تنها آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول