نمایش پست تنها
قدیمی 03-12-2013, 08:15 AM   #30
bigdeli
(کاربر تازه وارد)

os0 باور نکردنیه

سلام آقا مهرداد
راستش باور نکردنیه, من اصلا فکر نمیکردم در این زمونه وحشتناک افرادی مثل شما وجود داشته باشن یا کسانی مثل amri , من نمیدونم ما کجای این دنیای دیوونه وار ایستادیم اما حتی توی کشور ما بازم پیدا شدن آدمایی مثل شما مثل پیداشدن سوزن توی انبار کاهه , اما درمورد اینکه به سارا گفته بودی که همه دخترا مثل هم هستید و داشته و نداشته طرف رو درنظر میگیرید یه کم بی انصافیه راستش چیزی که من الان میبینم مردها و پسرهایی هستند که دیگه اشتیاقی به ازدواج ندارند بلکه ترجیح میدن مثل تمدن خارج باهم بصورت دو دوست زندگی کنن تا ازدواج, راستش تا اونجایی که من فهمیدم این فرهنگ داره روز به روز رواج بیشتری در همه جای دنیا ازجمله ایران رواج پیدا میکنه که جای بسی تاسفه. بودن شما دراین دوران چون گهرهایی تابناک در تاریکی مطلقیه که داره کل جهان رو دربر میگیره.به نظر من پاکی خودت رو حفظ کن و با ازدواجی ساده و بی آلایش این پاکی رو برای خودت دوصد چندان کن. مطمئن باش خدا به اندازه قلب پاکت بهترینها رو نصیبت میکنه از ازدواج نترس و نیازهای عاطفی و انسانیت رو به بهترین وجه به آرامش قلبی برسون , میدونم تو و امری و سارا با خوندن این مطلب به چه می اندیشید باید بگم متاسفانه نه من خوب نبودم اگه مایل باشید میتونید مطلب منو به عنوان دارو و افسردگی بخونید بعد خیلی راحت به شناخت میرسید درضمن شاید بتونید به من هم یه کمک فکری برسونید. خوشبخت باشید و سالم که بزرگترین نعمت آسمان و زمینه.
bigdeli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول