نمایش پست تنها
قدیمی 04-04-2011, 08:35 PM   #11
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Sasha به Yahoo ارسال پیام
Point تشخیص درست بیماری

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehr نمایش پست ها
سلام مینو جان
نه من اصلا ناراحت نشدم من میخوام بدونم دیگران چه برداشتی از مشکل من دارند ویک روانشناس چقدر میتونه منو درک کنه.
خونده شدن افکارم که دست خودم نیست پس چطور میتونم به دیگران این اجازه رو ندم که افکارم رو بخونم مساله همینه و اینکه بر اساس اون افکار در موردم قضاوت نکنند.
مهر عزیز، شما باید این نکته رو در نظر داشته باشید که در روانشناسی، مهمترین قسمت توی حل مشکل هر شخص اینه که اول روانشناس بتونه به درستی مشکل بیمار رو تشخیص بده. یعنی بدون تشخیص درست هیچ راه حل صحیحی هم نمیشه ارائه کرد.
مسئله ای که شما اونو مطرح می کنید جزو مسائل و مشکلات رایج نیست و به همین خاطر ارائه راه حل، اونهم به صورت اینترنتی واسه اون کار ساده ای نیست. اما چیزی که 100% به اون اعتقاد دارم اینه که اگه مشکلی که با اون روبرو هستید داره تاثیر منفی رو زندگیتون میزاره (که به نظر میاد کاملاً تاثیر منفی داره ) شما باید حتماً به صورت حضوری به یه روانشناس و یا روانپزشک خوب مراجعه کنید. چرا که با بیان این موضوع به طور مستقیم، روانشناس مورد نظر بلافاصله میتونه بفهمه که تشخیصی که شما در مورد خودتون دادید تا چه اندازه صحیح و درسته و بعد در مرور زمان و طی جلسات مکرر به حل اون بپردازید.
Sasha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول