قدیمی 24-02-2011, 09:13 AM   #1
hana
(کاربر تازه وارد)

hana آواتار ها

Embara حنای آروم و کمرو!!!!!!!!

سلام
من ادم خیلی آرومی هستم.به طوری که همه دوستان و آشنایان با ساکت بودن و اروم بودن منو میشناسن(اما واقعیتش من درون پر غوغایی دارم)
اصلا دوست ندارم کسی پی به درونم ببره حتی همین الان که دارم مینویسم فکر می کنم ریسک کردم.حالا که باب درددلو باز کردم،بذارید بگم که چه مسئله ای منو اذیت می کنه.
بعضی از ادما شاید به جرات بگم اکثر آدما اهل سوء استفاده ان،و فکر می کنن طرف مقابلشون هالو تشریف دارن.که کاملا در اشتباهن.
حالا که من بیچاره تو این دنیای خاکی ارومم بارها از اروم بودنم سوء استفاده شده.و من در این مواقع لال می شوم و هیچی نمی گم.و تنها اتفاقی که میفته اینه که از درون خودمو می خورم و به قدری عصبانی می شوم(کسی هم متوجه عصبانی بودنم نمیشه)که دیگه توانایی انجام هیچ کاری رو ندارم.حالا به نظر شما باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
hana آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 24-02-2011, 03:20 PM   #2
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Sasha به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض آدم های اهل سوء استفاده...

سلام هانا جان. چرا فکر میکنی ریسک کردی؟ اینجا نه کسی شما را میشناسه و نه کسی میتونه شما رو ببینه. اینجا مکانیه که به راحتی میتونید افکار و احساساتتون رو بیان کنید و نگران هیچ سوء استفاده ای نباشید.
اما در مورد آرام بودن. ساکت بودن و کم حرف بودن به معنی آرام بودن نیست. بسیاری از افراد درون بسیار آشفته و ناراحتی دارند اما به دلایل گوناگون (مثل مشکلاتی در روابط اجتماعی ) نمیتونن این مسائل رو بیان کنند .
آرام بودن به معنی اینه که شما می تونید در درون خودتون به راحتی و با آرامش با همه مسائلی که براتون پیش صحبت کنید و بتونید به صورت منطقی و درست با مشکلاتتون کنار بیایید و اونها رو حل کنید. هرچند که ممکنه در ظاهر آدم ( به اصطلاح ) شلوغ و سرزنده ای باشید.

لطفاً بیشتر در مورد آدم هایی که به نظر تو اهل سوء استفاده اند صحبت کن. به نظر تو این آدم ها چه کسانی هستند؟ اونها به چه صورتی سوء استفاده میکنند؟
Sasha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 26-02-2011, 08:50 AM   #3
hana
(کاربر تازه وارد)

hana آواتار ها

Toyou

سلام ساشا.ساشا من حتی توی یه اتاق دربسته که فقط خودم هستمو بس اینکه مسائلمو روی کاغذ بیارم می ترسم.گاهی اوقات برا اینکه آروم بگیرم یه چیزایی روی کاغذ می نویسم و بعدش پاره می کنم.
خب گفتی از آدمایی بگم که سوء استفاده می کنن.مثلا میگه یه کاری رو براش انجام بدیم در صورتی که می دونه نه وقتشو داری نه روی گفتن نه(بدش همینجا هستش که پی به نقطه ضعف من برده)و دیگه اینکه سوء استفاده اشکال مختلفی داره و من بیشتر دوست دارم که منو راهنمایی کنی که چجوری جلوی اینجور آدما دربیام
راستی ساشا من حنا هستم.البته اگه دوست دارید می تونید هانا بگید.
قدیمی 26-02-2011, 03:46 PM   #4
فرهاد
(کاربر باتجربه)

فرهاد آواتار ها

Point

سلام بچه ها
به نظر من بهتره که حنا حرفو عملشو یکی کنه.حنا به قول ساشا از چیزی واهمه نداشته باش.تازه من میگم که خوبه آدم اهل ریسک کردن باشه.
فرهاد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 28-02-2011, 02:44 AM   #5
Sasha
(کاربر فعال)

Sasha آواتار ها

Sasha به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض سوء استفاده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط فرهاد نمایش پست ها
سلام بچه ها
به نظر من بهتره که حنا حرفو عملشو یکی کنه.حنا به قول ساشا از چیزی واهمه نداشته باش.تازه من میگم که خوبه آدم اهل ریسک کردن باشه.
فرهاد میتونی بیشتر راجع به حرفی که زدی توضیح بدی. منظورت از اینکه حرفو علشو یکی کنه چیه؟ (این یه جورایی خارج از بحث فعلی ماست)

نقل قول:
سلام ساشا.ساشا من حتی توی یه اتاق دربسته که فقط خودم هستمو بس اینکه مسائلمو روی کاغذ بیارم می ترسم.گاهی اوقات برا اینکه آروم بگیرم یه چیزایی روی کاغذ می نویسم و بعدش پاره می کنم.
خب گفتی از آدمایی بگم که سوء استفاده می کنن.مثلا میگه یه کاری رو براش انجام بدیم در صورتی که می دونه نه وقتشو داری نه روی گفتن نه(بدش همینجا هستش که پی به نقطه ضعف من برده)و دیگه اینکه سوء استفاده اشکال مختلفی داره و من بیشتر دوست دارم که منو راهنمایی کنی که چجوری جلوی اینجور آدما دربیام
راستی ساشا من حنا هستم.البته اگه دوست دارید می تونید هانا بگید.
حنا جان تو همین الان هم مشکلاتت رو اینجا بیان کردی و احتمالاً آدم های زیادی اونو خونده اند. این نشون میده که تو جراءت بیان مسائل و مشکلاتت و حرف زدن داری و برخلاف چیزی که میگی اصلاً هم ترسو نیستی. ( ترس هم در حد خودش چیز بسیار خوبیه چون میشه اون رو به واژه "احتیاط" تشبیه کرد . )

میخوام دو تا سوال ازت بپرسم.
به نظر تو فرق "سوء استفاده" و "استفاده" از دیگران چیه؟
سوال دومم اینه که آیا هیچوقت شده خودتم از دیگران "سوء استفاده " کنی؟
Sasha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 28-02-2011, 11:40 AM   #6
hana
(کاربر تازه وارد)

hana آواتار ها

Thankyou

ساشا از اینکه به من اعتماد به نفس می دی خیلی ممنونم.
اما جواب سوالات:
سوال اولیت به نظرم بدیهیه.برای اینکه از دیگرا استفاده کنیم اول میبینیم طرف توانایی انجام این کارو داره یا نه.بعدش خیلی محترمانه ازش درخواست می کنیم.

درباره اینکه تا حالا از دیگران سوء استفاده کردم یا نه یه کمی سخته که بگم آره یا نه.اصولا آدم سوء استفاده کننده نیستم چون از اینکار بدم میاد.و با شعار مشت در مقابل مشت هم زیاد موافق نیستم.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش