قدیمی 26-02-2012, 01:39 PM   #1
FALLAH
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض اشتیاق کم شده

باسلام من دختری20 سال هستم ک 5سال پیش طبق عادت فامیل ک زود نامزد وبعد چند سال عقد وبعد چندسال دیگ عروسی!نامزد کردم ک در طی این5سال 3سال اول چون من نمونه قبول شدم احساس پشیمونی زیاد کردم برا اینکه زود نامزد کردم وصحبت بهم زدن از طرف خانواده ی ما بود ولی ن مستقیم از زبون خودم و ترس خانواده ی شوهرم از بهم خوردن ولی بعد3 سال من کم کم بهش علاقه پیدا کردم ک در سال پنجم ما بهترین رابطه رو باهم داشتیم چ از لحاظ هدیه خریدن زنگ زدن و خیلی چیزای دیگه البته چون هنوز عقد نبودیم زیاد برا تفریح زیاد نمیتونستیم بیرون بریم من سال 4 دانشگاه دولتی دکتری دامپزشکی قبول شدم ولی باز باترسی ک ازبهم زدن داشت ولی ما تا سال 5 رابطه خوبی داشتیم و شوهرم هم کارشناسی صنایع پتروشیمی میخونه ک ما امسال تیرماه عقد کردیم ولی متاسفانه شور هیجانشو از دست داد البته 2 ماه بعد عقد خوب بود ولی بعد2ماه اشتیاقش کم شد ن زنگ میزد ن ب اونصورت پیام میداد پیشنهاد بیرون رفتن همیشه با من تولدمو ک فراموش کرد ولن تاین هم تبریک گفت ولی بدون کوچکترین هدیه ولی من یه هدیه کوچک بهش دادم البته بجز مسایل جنسی بنظر من از نظر عاطفی ب صفر رسیده ن دلش تنگ میش ن چیزی! احساس میکنم هدفش از زن گرفتن فقط مسایل جنسی بوده توشرایط دیگه نیازی ب وجود من نشون نمیده الان فروردین 25 سالش میش اینقد ک مشتاق لب تاب من با بازیاش مشتاق من نیست همش من بهش پیام میدم هروقت ناراحتم ازش :میگ فقط میگ بخدااصلااینجور نیست ک فک میکنی من سرد شدم ! ولی دیگ دارم اعتماد ب نفسمو از دست میدم البته وقتی باهام میگه از اینکه زن خشکلی مث تو گیرم اومده خدارو شکر میکنم اینم ک بر میگرده ب مسایل جنسی! من اصلا دیگ اینجور رابطه یه طرفه رو نمی پسندم نیمدونم یه مدت اگ بهش کم محلی کنم درسته یا باید یه کار دیگه کنم ؟لطفا راهنماییم کنید من دوستش دارم میخام تا3 سال دیگ ک عروسی میکنیم و بعد ازواج خوشبخت باشیم
FALLAH آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش