روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها  
بازگشت   روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها > طرح مشکلات، مشاوره و سوالات بینندگان > طرح سایر مسائل و مشکلات

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 29-05-2011, 02:33 PM   #21
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام

خواهش میکنم ,شما هرفامو قشنگ میشنوین
کثیفه و تحملش سخت؟؟ چی باعت شده این فکرو بکنی؟ احتمال میدم به خاطر یه اتفاق بد یا یه خاطره بد یا ... این نگرش در تو به جود اومده. از چیزی ناراحتی ؟ چی شده؟ (البته اگه خصوصیه میتونی نگی)
ببین با رفتن به اون دنیا فقط یه زندگی دوباره منتظرته با ادمای مختلف و ... و با مردن یه راست نمیره بهشت یا جهنم
پست قبلی من چکیده ی چند تا مقاله بود , اگه پیداشون کنم حتما میدم بخونی تا بدونی که اون دنیا فرشته ها با دسته گل منتظرت نیستن و مشکلات زیاده ر
ببین ما نمیتونیم از همه انتظار ایده آل بودن داشته باشیم , هیچ کس ایده آل نیست
افراد رو اونجوری که هستن قبول کن و بپذیر , اگه با اخلاقیاتت جور هستن بهشون نزدیک شو ولی اگه جور نیستم خیلی راحت بیخیالشون شو , تو مجبور نیستی آدمایی که دوسشون نداری رو تحمل کنی. سعی کن کمی بیتفاوت باشی و زیاد تنش نداشته باشی, فقط بیخیال باش
تو خودت میگی که سهل انگاری میکنی و ... خوب تو که میدونی مشکل چیه پس درستش کن. سعی کن سهل انگار نباشی . رفتار اخلاق و ... تو دست خودته و تو میتونی خیلی راحت تغییرش بدی ,پس این تغییر رو به وجود بیار
و اینکه میگی "اون دنیا خدا هست و این ادما دیگه وجود ندارن که باعث اذیته من بشن" باید بگم خدا این جا هم هست فقط باید به وجودش پی ببری. خدا از همه چیز به آدم نزدیک تره "
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
تو تک تک چیزای اطرافت میتونی خدا رو ببینی و اگه درکش کنی , میتونی اونو تو دلت حسش کنی, خدا اینجاست
از صبوریت کفرت در نیاد , صبور باش ولی هوشیار باش . نذار فک کنن میتونن سرت کلاه بزارن
در آخر بازم میکم که مردن فقط یه شروع دوبارس و اونجایی که تو میگی نمیره (جایی که فقط خدا باشه و کسی نباشه که اذیتت کنه و ...)
اها یه چیز دیگه ببین خیلی به این دنیا گیر میدی ها بابا چی کار داری دنیا کثیفه و ... تو جای تمیزشو ببین , زیاد مته به خشخاش نذار
ممنون مرسی از خوبیه خودته تو خودت خوبی , همه رو خوب میبینی, بهتر از من هم هستن ولی چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید .خوشحالم تونستم کمک کنم
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-06-2011, 12:30 AM   #22
sara26
(کاربر فعال)

سلام خوبی؟
خیلی ممنونم حرفات خیلی جالب و قشنگ و تاپیر گذاره.راستی اسم کتابی که این مطالبو داره چیه؟
بازم ازت خیییییییییییییییییلی ممنونم
sara26 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 19-06-2011, 11:40 PM   #23
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام
53

سلام ممنون من خوبم تو چه طوري؟
خواهش وظيفس
راستش اينا کتاب نيستن ، سه چهار تا مقاله بودن که خيلي وقت پيش خونده بودم ، ميدوني اون موقع افتاده بودم تو خط دنيا هاي موازي و اون دنيا و فلسفه ي زندگي و ... .
از من ميشنوي دنبال اين يه موضوع نرو و در حد همين حرفايي که من زدم بمون ،چون من هر چه قدر که بيشتر تحقيق ميکردم بيشتر قاط ميزدم و داشتم ديوونه ميشدم چون ذهن انسان کشش درک اين مطالب رو نداره
anyway life continues and pushes us forward so its better to run and try to do our best and make life follow us instead of being pushed by it
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 20-06-2011, 03:52 PM   #24
sara26
(کاربر فعال)

سلام
بازم ممنون از جوابت. راستشو بخوای من خودم یه همچین کتابایی رو زیاد میخوندم اما دیگه حوصلشونو نداشتم و ترجیح دادم رمان بخونم(رمانای ایرانی که ارزش ندارن اما چندتایی خارجی خوندم) ولی هیچ کدوم ارزش ندارن آدم وقتشو براشون صرف کنه.
sara26 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)