قدیمی 20-04-2011, 11:02 PM   #11
sara26
(کاربر فعال)

لام ثریا خانم ببخشید باتوجه به سن کمی که دارم و از شما کوچیکترم بهتون نظر میدم البته من تمام چیزایی که میگم با توجه به تجربه هاییه که از اتفاقات زندگی خودم و اطرافیانم بدست اوردم بنظر من نباید خیلی زود به یه نفر دلبست و وابستگی بهش پیدا کرد وقتی که با یه پسر آشنامیشید باید احساسات خودتونو تحت کنترل بگیرید و کمی هم فکر کنید و بعد پیش برید باید ببینید کسی رو که دارید انتخاب می کنید چه جور آدمیه آیا واقعا میتونه برای یه مدت طولانی یا همیشه با شما باشه ؟؟؟؟؟؟؟
اینکه میگید میتونید ارتباط برقرار کنید اما نگه داشتنش مشکله بستگی به همون انتخاب شما داره که اگه درست انتخاب نکرده باشید درست نیمه ی راه شمارو تنها میذاره باید جوری انتخاب کرد که بعد وقتی که بر گشتید جای پشیمونی نمونه باید حساب شده قدم بر داشت اینجور رابطه ها درسته که خیلی ساده بنظر میرسن اما تمام زندگی آدمو تحت شعاع قرار میدن بخصوص اگربهتون ضربه ی روحی وارد بشه
امیدوارم از اظهار نظری که کردم ناراحت نشده باشید
sara26 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 12-05-2011, 01:46 AM   #12
khosro
(کاربر تازه وارد)

khosro آواتار ها

بنظرم ایجاد رابطه ای که طبق اصولش نباشه غلطه و کلیم درد سر واسه آدم ببار میاره
khosro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 22-05-2011, 11:08 AM   #13
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام
53

ببین بعضی وقتا ناراحتی ها از چیز های خیلی عادی و پیش پا افتاده به وجود میاد که باعث میشه طرف خیلی ناراحت بشه
چه میدونم مثلا اگه جواب اس ام اسش رو یه ذره دیر بدی امکان داره طرف اینقدر ناراحت بشه که چند روز باهات حرف نزنه و بار دوم که جوابشو یه ذره دیر دادی شاید کلا بی خیالت بشه, فقط به خاطر اینکه جوابشو یه ذره دیر دادی
دلیلش هم دوستی زیاد هست . چون طرف شما رو خیلی خیلی زیاد دوست داره پس کوچک ترین چیز به شدت ناراحتش میکنه در صورتی که اگه یکی دیگه (مثلا همکلاسش) جواب که سهله , اگه برگرده صد تا فهش هم بهش بده , طرف عین خیالش هم نیست
میدونم خیلی غیر منتطقیه ولی خوب ما اینجا داریم از احساس حرف میزنیم نه منطق , پس باید قوانین احساس رو بدونیم.
همین چیزای کوچیک که حتی به چشم هم نمیاد میتونه باعث سرد شدن روابط بشه
ولی متعصفانه طرف (چه پسر چه دختر البته بیشتر دخترا به این نکات بی توجه هستن) این نکات رو رعایت نمیکنن و باعث رنجوندن هم میشن
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 28-05-2011, 04:09 PM   #14
sara26
(کاربر فعال)

چه پسر چه دختر البته بیشتر دخترا به این نکات بی توجه هستن

من فقط میخوام بگم این حرفت اصلانم درست نیست ونامردیه
قدیمی 28-05-2011, 10:25 PM   #15
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara26 نمایش پست ها
چه پسر چه دختر البته بیشتر دخترا به این نکات بی توجه هستن

من فقط میخوام بگم این حرفت اصلانم درست نیست ونامردیه
گدوم حرفم؟
من گفتم "چه پسر چه دختر" يعني هم پسرا رو مورد خطاب قرار دادم هم دخترا رو ، و تبعيض قاعل نشدم ، من متوجه نشدم کجاي حرفم نامرديه. توضيح بده
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 13-06-2011, 05:10 PM   #16
sara26
(کاربر فعال)

سلام
ببخشید من عذر خواهی میکنم چون اصلا از یکی به دو کردن خوشم نمیاد
قدیمی 04-04-2012, 11:36 AM   #17
davood68
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض سلام ثریا

سلام ثریا ،من خودم یه پسرم و تجربه هم دارم برای همین شاید حرفام بتونه کمکت کنه،بنظر من اول مطمئن شو که اون طرف واقعا دوستت داره بعد بهش اوکی بده،بعد از اونم باید خیلی حواست باشه زیاد تحویل گرفتن و اشتیاق نشون دادن بهش اشتباه محضه و کم کم ازت سرد میشه پس حساب شده عمل کن و احساساتتو کنترل کن کمتر در دسترسش باش بعدش ببین چجوری واست میمیره.موفق باشی.منم یه سوال گذاشتم اگه کمکم کنی ممنون میشمdavood68
davood68 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)