قدیمی 14-11-2012, 11:27 AM   #1
soheil.bagheri
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض افسردگی حاد بخاطر ریزش مو

سلام.پسری 25 ساله هستم.به بن بست رسیدم.الان هفت ساله دنبال درمون ریزش موهام هستم همه جا رفتم اما درمونی نداره هر روز بیشتر موهام میریزه دکترا هم میگن کاشت مو برای شما زوده ضمنا اگرهم مو بکارم فقط کمی پرپشت می شه و اون حجم قبلی رو نداره حالا بگذریم که کاشت مو چقدر بدبختی داره.
من شدیدا به موهام وابسته ام.قبلا قیافم خیلی خوب بود و موهای قشنگی داشتم البته هیچوقت از ظاهرم سوء استفاده نکردم.توی این چند سالی که کم پشتی موهام نمایان شده چند بار و به شکل های تحقیر آمیز شکست عشقی خوردم یقین دارم اگه موهای قبلیم رو داشتم شکست نمی خوردم یکی از دوستام هم همینو بهم گفت .هر وقت عکسهای قدیمی خودمو می بینم گریم می گیره مثل الان.
دیگه طاقت ندارم هر عکس منو می بینه میگه داری کچل میشی میگه پیر شدی هیچ کس سن واقعی منو باور نمی کنه خیلی عصبی شدم.اون پسر آروم و دوست داشتنی یه آدم گوشه گیر شده یه آدمی که زود از کوره در میره و خیلی پرخاشگره.گاهی به خدا فحش میدم که این چه سرنوشتی بود اما فورا گریم میگیره و به خودم فحش می دم که لعنت به من دارم چی می گم!
وقتی می بینم که بازیگرا و خواننده ها و دوستای دوروبرم و بچه های فامیل مو دارن و با دختری که می خوان ازدواج می کنن و فقط من موهام داره میریزه شدیدا عصبی میشم بی اختیار سرمو به در میکوبم و به خودم سیلی می زنم...
دخترا بهم توجه نمی کنن اینجوری کارم برای ازدواج خیلی سخته چون نمی تونم با دختری که دوسش دارم و انتخاب خودمه ازدواج کنم .من دختری رو می خوام که من رو به خاطر خودم بخواد نه اینکه با خودش بگه فلانی داره کچل میشه ولی عوضش درس خونده و پول داره بعد منو انتخاب کنه.
دیگه مطمئن شدم که واقعا هیچ درمونی برای موهام نیست به خاطر همین تصمیم گرفتم خودمو بکشم تا حالا هم فقط به خاطر خانوادم تونستم تحمل کنم اما دیگه نمی تونم دیگه زدم به سیم آخر.
تنها کاری که نکرده بودم مشاوره گرفتن اینترنتی بود که این کار رو هم کردم اونم فقط به خاطر اینکه با خیال راحت خودمو بکشم
soheil.bagheri آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-08-2013, 11:07 PM   #2
SHAYANkhaz
(کاربر تازه وارد)

دوست عزیز اولا داری بد ترین راه رو انتخاب می کنی
با خود کشی چیزی درست نمیشه،نمیدونم تا چه حد اعتقاد مذهبی داری ولی خودكشي از نظر اسلام از گناهان كبيره محسوب مي شه، انجام آن حرام مي باشد، و مرتكبين آن اهل دوزخ اند
کاری نکن که بعدا پشیمون شدن فایده ای نداشه باشه
دوما ریزش مو هر روزه برای هزاران نفر اتفاق می افته

بعدشم مقایشه خودمون با بازیگرا و خواننده ها کار درستی نیست
سوما شما با چند تا دختر در ارتباط بودی و ازشون شنیدی که قیافه واسمون مهمه؟
SHAYANkhaz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش