قدیمی 03-12-2013, 06:06 AM   #1
bigdeli
(کاربر تازه وارد)

ztzsjm مشکل دارو و افسردگی

سلام عزیزان, من مشکل بزرگی دارم امیدوارم شما بتونید در حلش به من کمک کنید , سال 86 بخاطر یک دوستی احمقانه درون فامیل و فاش شدن این مسئله و ترس از آبروریزی و ... که خودتون بهتر میدونید , ببخشید این کلمه رو میگم اما واقعا با خریت تمام , خودم رو از بالای یک پل پرت کردم پائین

حتی یک درصد هم احتمال زنده موندم رو نمیدادم اما به لطف خدا زنده موندم اما چه زنده موندنی, معلول شدم و ضایعه نخاعی , به لطف خدا ولیچری نشدم اما آینده ام برای همیشه نابود شد. حالا به سختی راه میرم و صدمات شدیدی دیدم ازجمله از دست دادن کنترل و خیلی چیزای دیگه , بگذریم....حالا درد زیادی دارم و قرصهای مسکن و کدئین دار و آرامبخش تا دلتون بخواد میخورم فقط برای اینکه بتونم در روز چند ساعت بشینم یا سرپا باشم البته به کمک واکر و بازم بگذریم... در عرض این شش سال مادر و پدرم رو هم از دست دادم و حالا تنهای تنهام با یه افسردگی شدید و غیرقابل تحمل, دیگه جرات خودکشی هم ندارم هرچند فکر نمیکنم اگه این وضع ادامه پیدا کنه زیاد دوام بیارم
بازم بگذریم ....حالا مشکلم اینه که این قرصها فکر میکنم باعث شده قلبم دچار مشکل بشه اما اونقدر دکتر رفتم که دیگه حوصله ندارم برم , مسئله اصلی من اینه که یه نفر راهنمائیم کرده که بجای این لااقل هفت هشت تا قرص از تریاک استفاده کنم , میگه اگه بصورت خوراکی و به اندازه یه نخود هر روز صبح استفاده کنم هم روزها سرحالم, و میتونم به کارهام برسم ( چون تمام روز رو یا میخوابم و یا روی تخت میشنم و مثل دیوونه ها خودمو تکون تکون میدم و فکرهای وحشتناک و ترس و ناراحتی وجودم رو پر میکنه ترس از مرگ در چنین حال و اوضاعی ترس از ...) بازم بگذریم.... حالا اون میگه اگه حتی به یه روانپزشک هم مراجعه کنم و بگم , تریاک رو به این همه قرص که گاهی برای ازپا درنیومدنم سه برابرش میکنم , ترجیح میده . البته قبلا فکر میکردم قرصها اعتیاد نمیاره ولی حالا که میخوام ترکش کنم گاهی که کمش میکنم عین دیوونه ها میشم و دردهام هم چندبرابر میشه و یه دفعه مجبور میشم سه برابر و گاهی چندبرابرش کنم , اون آشنام میگه برای افرادی مثل من که درد دائم دارند تریاک درمقابل اینهمه قرص یه داروئه نه یه مخدر, البته قبلا به چندتا روانپزشک هم مراجعه کردم ولی قرصهایی که میدادند بدتر اذیتم میکرد و گاهی حتی حساسیت برام ایجاد میکرد درضمن به قول دوستمون درست و حسابی به حرف آدم گوش نمیدن و سریع دارو تجویز میکنند. حالا شما بگید, من چه کنم. ببخشید که سرتون رو درد آوردم ولی خواهشا یه راهی جلوی پام بگذارید نه مشاوره و نصیحت که اینقدر شنیدم که دارم خفه میشم , برای دردم چه کنم؟ آیا واقعا تریاک مشکل افسردگی در روز و درد و بیخوابیهامو درمون میکنه, راستش فقط به یه خورده زمان احتیاج دارم تا یه تصمیم درست برای زندگیم بگیرم اما با این وضع نمیتونم, شاید واقعا تریاک بتونه مشکلمو حل کنه, شما چی میگید؟ نترسید از چه میدونم مسائل پلیسی و اینجور چیزا, چون من واقعا دنبال یه درمان هستم فقط همین تا بتونم با یه فکر درست چند تا تصمیم مهم رو بگیرم و انجام بدم. این آشنام میگه اونقدر که ترک این داروها سخته ترک کردن تریاک اونم به موقعش چندان سخت نیست. لطفا این رو هم مد نظر داشته باشید که اگر قراره تا آخر عمر درد داشته باشم فرق تریاک با قرص چیه؟در خارج به مریض هایی مثل من که دردشون همیشگیه قرص مرفین تجویز میکنن.. حالا این شما و این هم معضل من, چی میگید , من مصرانه بی شکیب منتظر نظرات شما عزیزان هستم. بازهم پوزش میطلبم از این همه زیاده گویی. با سپاس

ضمنا اگر میخواهید درمورد دکتر و تحقیق درمورد بیماری و مشکلم سخنی بگید, باید بگم این شش سال رو بیهوده تلف نکردم اما دیگه واقعا خسته شدم بخصوص بعد از اینکه پدرم رو که هنوز یک سال هم نشده , از دست دادم کاملا داغون شدم ضمنا نمی دونم از سخنانم متوجه شدید یا نه اما برای اونائیکه سوال شده, من یه دخترم.
bigdeli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش