قدیمی 14-05-2011, 06:45 PM   #21
mehrdad-tanha
(کاربر معمولی)

mehrdad-tanha آواتار ها

Sigh

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aida نمایش پست ها
salam bebinid ba tarifayi ke khodeton kardin man fekr mikonam ka shoma bayad 1 meghdar ro etemad be nafseton kar konin!!!!
Shoma khodetono mesle 1 lashkare shekast khorde jelve midin ke aslan khob nist o baes mishe in heso be baghie ham enteghal bein va in momkene dalili bashe ke baes she kasi bahaton onjori ke bayado shayad dost nashe....!
Man beheton pishnahad midam 1kam ro etemad benafseton kar konin
va dokhtararo 1kam bishtar tahvil begirin! Bebinid hich kari gheyre momken nist faght erade mikhad
نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara26 نمایش پست ها
درست مشکل همین جاست ،تو خودت نباید با 1000 تا دختری که معلوم نیست چه جوری هستن حرف بزنی معلومه که یه دختر ن نمیاد با پسری دوست بشه که تاحالا با دخترای زیادی حرف زده
البته این نظره من و خیلی از دخترای دیگه هم هست .بالاخره تا الان با دخترای زیادی روبه رو شدی
خیلی قشنگ جدی رفتار کن تا وقتی که یه دختر میبینی زبونت قفل نکنه ،بعد برو ببین بین تمام دخترایی که میشناسی کدومشونو دوست داری بعد خیلی راحت بهش پیشنهاد دوستی کن ،البته داشتن دوست دختر یا دوست پسر وحی الهی که نیست،تازه خیلی هم بده چون موقعی که تصمیم مگیری به طور جدی دختری رو انتخاب کنی تا باهاش ازدواج کنی به مشکل خییییییییییییییییییلی بزرگی بر میخوری و بعد میبینی که راه بر گشتی نداری باز هم تنها میشی

منظورمو که میفهمید؟
اصلاً شما دختر ها همتون نامردین. فقط پسرها رو اذیت میکنین. هیچ وقت هم دوست نمیشین. اعتماد به نفس داشته باشی یا نداشته باشی چه فرقی داره . آخرش که آدم جواب نه میشنوه. شما فقط میرین با پسرهایی دوست میشین که حتماً هزار تا چیز داشته باشن (خونه ماشین ...) . پسرها رو دوست ندارید. وسایل همراهشونو دوست دارید
mehrdad-tanha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 16-05-2011, 08:00 AM   #22
shakira
(کاربر باتجربه)

shakira آواتار ها

Kiss اصرار بر دوستی

سلام مهرداد
خب شما که جنس دخترا رو شناختید چه اصراری دارید با اونا دوس بشید
shakira آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 18-05-2011, 04:59 PM   #23
sara26
(کاربر فعال)

سلام
من کاملا با حرفه شکیرا جون موافقم، خب راست میگه دیگه اگه از دخترا بدت میاد چرا دوست داری باهاشون دوست بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
در کل برایه داشتنه یه دوست دختر تویه این دوره زمونه شرایط میخواد مثلا: هشتت گرو نهت نباشه،بی احساس و خشک نباشی،بیکار و علاف نباشی،درس بخونی و به خدت تو زندگی آسون نگیری
اینایی که گفتم تقریبا مواردیه که زیاد بهشون توجه میشه البته نا گفته نماند که هستن دخترایی که هیچ کدوم از این موردایی رو هم نداشته باشی چشم بسته قبولت میکنن، اگه از این جور دخترا خوشت میاد پس دیگه نظری نمیمونه که بدم
sara26 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 19-05-2011, 03:12 PM   #24
mehrdad-tanha
(کاربر معمولی)

mehrdad-tanha آواتار ها

من که نگفتم از دخترها بدم میاد. کی گفتم بدم میاد؟ اگه بدم میومد که دیگه چرا واسه دوست دختر نداشتن اینقدر حالم بود میشد؟ من گفتم اونها اخلاق بد و مادی گرایانه دارن. اما به هر حال هر پسری به جنس مخالف نیاز داره.
mehrdad-tanha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 22-05-2011, 05:50 PM   #25
sara26
(کاربر فعال)

سلام
آره به جنس مخالف نیاز داره اما به چه منظور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست دختر یا همسر ؟؟؟؟ این خیلی مهمه
داشتن دوست دختر و شکست خوردن تو این رابطه یعنی درست کردن سابقه برایه خودت که تو ازدواج کردنت مشکل درست میکنه، اما اگه میخوای شکست نخوری باید این دوست دختر تو جوری انتخاب کنی که بتونه در اینده همسرت بشه خب همیشه که نمیشه زندگی رو با دوست دختر گذ روند نه؟؟؟؟؟؟؟؟
sara26 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 25-05-2011, 12:08 PM   #26
Aida
(کاربر معمولی)

Aida آواتار ها

Aida به Yahoo ارسال پیام
Hang

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shakira نمایش پست ها
سلام مهرداد
خب شما که جنس دخترا رو شناختید چه اصراری دارید با اونا دوس بشید
Aziiiiizam kamelan bahat moafegham.............!
Aida آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 25-05-2011, 12:13 PM   #27
Aida
(کاربر معمولی)

Aida آواتار ها

Aida به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehrdad-tanha نمایش پست ها
اصلاً شما دختر ها همتون نامردین. فقط پسرها رو اذیت میکنین. هیچ وقت هم دوست نمیشین. اعتماد به نفس داشته باشی یا نداشته باشی چه فرقی داره . آخرش که آدم جواب نه میشنوه. شما فقط میرین با پسرهایی دوست میشین که حتماً هزار تا چیز داشته باشن (خونه ماشین ...) . پسرها رو دوست ندارید. وسایل همراهشونو دوست دارید
agha mehrdad ki gofte ma dokhtara hame mesle hamim hicham injori nist...
Age ma dokhtara hamamon mesle hamim pas shoma pesara ham hame mesle hamin hamaton mesle hamin o mikhayn dokhtararo bazi bedin,shoma nabayad injori fekr konid o hamishe tarafe bese ghaziyaro bebinin!!!!!!!!!!!!!!!
Aida آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 22-03-2013, 09:08 PM   #28
mohamad_goodboy
(کاربر معمولی)

mohamad_goodboy به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara26 نمایش پست ها
سلام
آره به جنس مخالف نیاز داره اما به چه منظور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست دختر یا همسر ؟؟؟؟ این خیلی مهمه
داشتن دوست دختر و شکست خوردن تو این رابطه یعنی درست کردن سابقه برایه خودت که تو ازدواج کردنت مشکل درست میکنه، اما اگه میخوای شکست نخوری باید این دوست دختر تو جوری انتخاب کنی که بتونه در اینده همسرت بشه خب همیشه که نمیشه زندگی رو با دوست دختر گذ روند نه؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام!
امیدوارم سلامت باشید
بدون مقدمه برم سر اصل مطلب:
تو کشوری داریم زندگی میکنیم که ارتباط داشتن با جنس مخالف بشدت مورد مخالفت قرار گرفته و میگیره؛اینکه کسی با جنس مخالف ارتباط داشته باشه بنظر من هیچ ایرادی نداره حتی اگرم این ارتباط به رابطه ی جنسی کشیده بشه...
خواهشمندم دیدتون رو باز کنید!
ما تو جامعه ی زندگی میکنیم که هرلحظه در حال مدرنیته شدن و پیشرفته که اگرم خودمون نخوایم جامعه قبول نخواهد کرد...
من آسیب های یک ارتباط دونفره رو میدونم ولی در حال حاضر هیچ هیچ و هیچ راهی وجود نداره برای به حداقل رساندن این آسیب ها...
حرف در این مورد و رابطه با جنس مخالف(بهتره دیگه نگیم جنس مخالف چون ما قبل از جنس بودنمون انسان هستیم و جنس بودن در مرتبه ی دوم قرار داره) من بسیار دارم چون تجربه ی بسیار زیادی داشتم با دوستانم که اومدن و درخواست کمک کردن...
خوشحال میشم با هم یک بحث گرم و جذاب داشته باشیم؛ازتون یاد خواهم گرفت...
سپاسگذارم
mohamad_goodboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 02-12-2013, 11:17 AM   #29
amri
(کاربر تازه وارد)

amri آواتار ها

Toyou

سلام دوست عزیز . به عنوان یه هم سن و یه هم درد جا دیدم چند کلمه ای با هم بحرفیم !
رفتار اجتماعی آدمها بسته به فرهنگ فرق میکنه. این رفتاری که دارید توی فرهنگ شهر من ( تبریز ) خیلی تقویت میشه. در اصل کمرویی و خجالت و حتی نداشتن رابطه با دختر توی فرهنگ ما یه حسن محسوب میشه و حتی در ازدواج یکی از معیارهای بعضی از دخترای اینجاست. اما احساس تنهایی شما به دلیل سنتون خیلی طبیعیه. اما این رو در نظر داشته باشید اگه هنوز دوست دختری ندارید خیلی از اونایی که دوست دختر دارن ، براش هزینه میزارن ( چه مالی و چه وقت ) و خواب و خوراکشون مختل میشه راحت تر و سالم ترین.
البته لازم به ذکره که غریزه این چیزا رو نمی فهمه. وقتی یکی یه دختری رو دوست داره یعنی دوست داره و نمیشه کاریش کرد.
اما حداقل می تونیم این دوست داشتن رو طوری دوست داشته باشیم که آسیب کمتری به خودمون و اطرافیانمون وارد کنیم.
اگه شرایط کافی برای ازدواج نداریم داشتن یه رابطهط ولانی با یه دختر میتونه تا سرحد خودکشی برای طرفین خطرناک باشه.
فکر کنیم و تصمیم بگیریم.
ارتباط اجتماعی داشته باشیم. دل نبندیم و عاشق نکنیم. هر کاری که می کنیم حتما به عواقب اون توی سالها بعد فکر کنیم و خدارو شکر کنیم به خاطر اون چیزایی که داده و همچنین اون چیزایی رو که برامون مضره و اون رو منع کرده...
شادی شما آرزوی منه
موفق باشید
amri آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-12-2013, 08:15 AM   #30
bigdeli
(کاربر تازه وارد)

os0 باور نکردنیه

سلام آقا مهرداد
راستش باور نکردنیه, من اصلا فکر نمیکردم در این زمونه وحشتناک افرادی مثل شما وجود داشته باشن یا کسانی مثل amri , من نمیدونم ما کجای این دنیای دیوونه وار ایستادیم اما حتی توی کشور ما بازم پیدا شدن آدمایی مثل شما مثل پیداشدن سوزن توی انبار کاهه , اما درمورد اینکه به سارا گفته بودی که همه دخترا مثل هم هستید و داشته و نداشته طرف رو درنظر میگیرید یه کم بی انصافیه راستش چیزی که من الان میبینم مردها و پسرهایی هستند که دیگه اشتیاقی به ازدواج ندارند بلکه ترجیح میدن مثل تمدن خارج باهم بصورت دو دوست زندگی کنن تا ازدواج, راستش تا اونجایی که من فهمیدم این فرهنگ داره روز به روز رواج بیشتری در همه جای دنیا ازجمله ایران رواج پیدا میکنه که جای بسی تاسفه. بودن شما دراین دوران چون گهرهایی تابناک در تاریکی مطلقیه که داره کل جهان رو دربر میگیره.به نظر من پاکی خودت رو حفظ کن و با ازدواجی ساده و بی آلایش این پاکی رو برای خودت دوصد چندان کن. مطمئن باش خدا به اندازه قلب پاکت بهترینها رو نصیبت میکنه از ازدواج نترس و نیازهای عاطفی و انسانیت رو به بهترین وجه به آرامش قلبی برسون , میدونم تو و امری و سارا با خوندن این مطلب به چه می اندیشید باید بگم متاسفانه نه من خوب نبودم اگه مایل باشید میتونید مطلب منو به عنوان دارو و افسردگی بخونید بعد خیلی راحت به شناخت میرسید درضمن شاید بتونید به من هم یه کمک فکری برسونید. خوشبخت باشید و سالم که بزرگترین نعمت آسمان و زمینه.
bigdeli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش