روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها  
بازگشت   روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها > طرح مشکلات، مشاوره و سوالات بینندگان > طرح مشکلات ازدواج و ارتباطات دختران و پسران

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-11-2011, 05:46 PM   #1
aminnet2011
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض سردی دوست دخترم

من و دوستم نزدیک به 8 ماه هست که رابطه عاطفی داریم.اول من رفتم سمتش تو دانشگاه بعد اون وقتی به من اعتماد کرد بهم وابسته شد و اون رابطه عاطفی رو شروع کرد.تابستان میگفت که من حس مادرانه نسبت به تو دارم و میگفت که نمیتونم روی تو تکیه کنم و راستش من خیلی احساسی برخورد کردم و منطق خوبی هم دارم ولی احساساتم باعث شد من نتونم درست مثل یک مرد باهاش برخورد کنم آخه من خیلی فمینیستم .بعدا خوب شد و حالا دوباره سرد شده و میگه که من و تو به درد هم نمیخوریم و باید در سطح همکلاسی باشیم . من هم خیلی وابستش هستم و نمیخاهم جدا شوم . آیا میتونم خرابی رابطه رو درست کنم؟ به اشتباهات و بچه بازیام پی بردم.
aminnet2011 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-11-2011, 11:34 PM   #2
sara26
(کاربر فعال)

Consoli

نقل قول:
نوشته اصلی توسط aminnet2011 نمایش پست ها
من و دوستم نزدیک به 8 ماه هست که رابطه عاطفی داریم.اول من رفتم سمتش تو دانشگاه بعد اون وقتی به من اعتماد کرد بهم وابسته شد و اون رابطه عاطفی رو شروع کرد.تابستان میگفت که من حس مادرانه نسبت به تو دارم و میگفت که نمیتونم روی تو تکیه کنم و راستش من خیلی احساسی برخورد کردم و منطق خوبی هم دارم ولی احساساتم باعث شد من نتونم درست مثل یک مرد باهاش برخورد کنم آخه من خیلی فمینیستم .بعدا خوب شد و حالا دوباره سرد شده و میگه که من و تو به درد هم نمیخوریم و باید در سطح همکلاسی باشیم . من هم خیلی وابستش هستم و نمیخاهم جدا شوم . آیا میتونم خرابی رابطه رو درست کنم؟ به اشتباهات و بچه بازیام پی بردم.
سلام نمیتونم مطمئن بگم میتونید دوباره بدستش بیارید یا نه اما شما اگه واقعا دوستش دارید و از هر لحاظ اخلاقشو سنجیدید و دیدید که به درد هم میخورید پس باید تمااااااااااااام تلاشتونو برا برگردوندنش کنید. اگه مثل خودتون منطقیه بشینید یه روز باهاش حسابی حرف به زنید و به ریزو درشت رفتارایه بدتون اعتراف کنید و ازش عذر بخواید سعی کنید عشقتونو تو حرفاتون نشون بدید تا دلشو بدست بیارید
فقط باید جرات حرف زدن داشته باشید همین
امید وارم جواب بگیرید
sara26 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-11-2011, 05:31 PM   #3
aminnet2011
(کاربر تازه وارد)

راستی دوستم بعضی وقتا و جدیدا غرورش میره بالا و وقتی بهش گیر میدم خیلی لجباز میشه و عصبی . با این تفاصیر میتونید بهتر راهنمایی کنید .
قدیمی 17-11-2011, 03:17 PM   #4
sara26
(کاربر فعال)

سلام
نمیدونم باید دربراره چنین رفتاری بهتون چی بگم . آخه ما دخترا فقط در صورتی که از طرفه مقابلمون بدی یا سردیه رفتار یا عدم تفتهم یا کم مهری ببینیم اینطوری لجباز میشیم.شماا باید ببینید چرا اینقدر نسبت به حرفاتون حساسا و لج باز شده فکر میکنم که دلشو شکسته باشید و اطمینانش نسبت بهتون کم شده باشه ویکم براش تکراری شده باشید.بترین را فقط فقط حرف زدنه اونم نه موقعی که اون عصبانی یا ناراحته باید موقعی باهاش حرف بزنید که حالش خیلی خوب باشه و قبل از حرف زدن باید باهاش بینهایت مهربون باشید(راستی براش کادو بخرید خیلی جواب میده)
یه سوال چرا بهش گیر میدین مگه باهم تو کاراتون تفاهم ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه از رفتارا و کارایی که میکنه خوشتون نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قدیمی 19-11-2011, 12:03 PM   #5
aminnet2011
(کاربر تازه وارد)

با تشکر فراوان از زحمات شما و وقتی که گذاشتید .

من برای تولدش اخیرا کادو عطر خیلی خوب خریدم و خیلی ازم تشکر کرد تا چند روز .
قبلا گیر نمیدادم و 2 بار تو مهر ماه بهش گیر دادم که چرا به دوستاش بیشتر از من اهمیت میده و میگفت که اشتباه فکر میکنم.
من خیلی رفتارش رو دوست دارم و بی نهایت بهش مهبت کردم خودش میگفت که بهت وابستم و جدایی برام سخته و و از ته قلبم دوستت دارم ولی نمیتونم عاشقت باشم . به من گفت که تابستون که دوباره باهات گرم شدم به خاطره این بود که بهت وابسته شم حتی منو بوسید ولی میگفت که نمیتونم. حتی بعد از اون بوسه خیلی بازم دلش میخواست ولی یک دفعه که رفته بودیم دکتر مشاوره تا اومد بیرون از این رو به اون رو شده بود و دکتر بهش گفته بود ما به درد هم نمیخوریم. و خودش هم میگه من و تو نمیتونیم با هم باشیم .
یه نکته اینکه خیلی خانواده مذهبی داره و خیلی بهش فشار میارن که ازدواج کنه و خواستگار هم داره .

نمیدونم چرا دوستم همه تناقض داره ؟؟؟
قدیمی 23-11-2011, 10:35 PM   #6
armiya_r
(کاربر معمولی)

Snapo !!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! !!!!!!!

فقط مي تونم بگم سنگين باش و خودتو دست كم نگير .ما دخترا بفهميم كسي دوستمون داره لوس ميشيم....
البته بهت رك بگم تا غرورت نشكسته جدا شو /اون دنبالت بياد و حسرت بخوره بهتره كه تو بخواي..../
دقت كن شايد كسي امده از راه واسش
armiya_r آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 23-11-2011, 11:27 PM   #7
sara26
(کاربر فعال)

دوست دخترتون شمارو برا چی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برایه خالی کردن عواطفش رویه شخصه دیگه یا رفع نیاز احساسات دخترانش
البته ببخشید که این سوالو میکنم
قدیمی 23-11-2011, 11:54 PM   #8
armiya_r
(کاربر معمولی)

os0 و اما....

خوب لازم بدوني من 1خانم متاهلم كه با همسرم 7سال دوست بودم و از اين جور مسايل خيلي ديدم و شنيدم من هم 1زماني دانشجو بودم اونم 7سال بهم اعتماد كن البته قبل هر تصميمي همه راه هايي كه مي توني امتحان كن ولي به تكرار ميگم نذار غرورت زير سوال بره كاري كن كه 10 سال ديگه ام وقتي بهش فكر مي كني بگي هنوزم اگر اون موقع بود همين كارو مي كردم
از خودش بپرس واقعا اگر تو نباشي خوشبختره؟بعد به هر 2تون فرست بده نترس
اميدوارم هر 2تون به بهترين چيزي كه به صلاحتونه برسين حتي با تحمل رنج و سختي زياد
قدیمی 26-11-2011, 01:58 PM   #9
aminnet2011
(کاربر تازه وارد)

درود.اون اولا میگفت که اگه بخوایم مثلا 2 سال با هم باشیم بعد ول کنیم من بیشتر آسیب میبینم و هدفتو مشخص کن که منم گفتم ممکنه حالت های مختلف پیش بیاد و اولش ازدواج هست . بعد خیالش راحت شد و گرم تر شد . تابستون هم که بهم خورده بودم بهم گفت که فهمیدم قصدت ازدواجه در صورتی که خودش اولا به صورت غیر مستقیم ازدواج رو میخواست.تازگی هم که حرف زدم میگفت که ما از لحاظ اعتقادی مشکل داریم و نمیتونیم در کنار هم زندگی کنیم و (من دین ندارم و لی اون مسلمان هست) و میگفت از وقتی مامانم فهمید که نماز نمیخونی گفت که دور پسره رو خط بکش.الانم خواستگار زیاد داره .
بهش گفتم که برای من خیلی سخته ازت جدا شم اونم گفت که برای من هم سخته.
راستی وقتی باهاش صحبت میکنم و بهش حرف های عاطفی میزنم و اسمشو صدا میکنم خودشو لوس میکنه ولی 1 روز بعد اس ام اس میده و میگه من نمیتونم عاشقت باشم . اصلا نمیدونم چرا اینهمه تناقض داره کاراش
؟
قدیمی 27-11-2011, 02:03 PM   #10
armiya_r
(کاربر معمولی)

Shame سلام

اين رفتارهاش هم ناشي از سر در گمي از اين بابته كه بين اعتقاداتش و اين رابطه دچار تناقض شده و واسه همينم تو رفتارش دچار كش مكشه از طرفي دوستت داره ولي نه به خاطر خودت شايد اولش برا خودت بود ولي الان به خاطر وابستگي و خاطراتش با شماست كه كم كم كه بتونه خودشو قانع كنه اماده جدا شدن ميشه.به نظر من ازش دور شو و سنگين تر باهاش برخورد كن حس حسادت زنانش رم حتما تحريك كن اون نبايد به اين نتيجه برسه كه تو پيله اي و هستي نمي گم بي احترامي كن بهش اما سرد شو و مثلا بگو چند وقته 1 دختر مزاحم تلفنيت مي شه يا مثلا از دختراي ديگه يا دوست دختراي دوستات تعريف كن و از خوبيش نگو در ضمن تو ضد دين كه نيستي بي ديني اين كوته فكري كه ادم اعتقادات بقيه رو احترام نذاره!حالا چه واجب بوده ايشون به مامانش بگه تو نماز نمي خوني!!!!!!!؟؟؟؟؟؟مگه واسه خانوادش بايد امتحان احكام بدي؟ببين اينا بهانه است...
ولي 1 چيزم بت بگم اگر تا حداقل 2سال ديگه نمي توني ازدواج كني باهاش و شرايطش و نداري در حقش بدي نكن نامردي و اگر دوستش داري ازش جدا شو نذار وابستگي ها بيشتر بشه و بخوايد در عمل انجام شده قرار بگيريد مثل روووووووووووووووووز برام روشن شما نهايتن رابطتون اگر به نامزدي رسمي نرسه 2سال حداكثر بيشتر عمر نمي كنه ديگه خود داني ولي به حرفام فكر كن اينا فقط حرف نيست من با تك تك اين جمله ها زندگي كردم و مي كنم...........................
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)