روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها  
بازگشت   روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها > طرح مشکلات، مشاوره و سوالات بینندگان > طرح مشکلات خانوادگی و مسائل خانواده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-04-2013, 06:37 PM   #1
saba69
(کاربر تازه وارد)

پیش فرض خواهش میکنم کمکم کنید

سلام من دختر 22ساله ای هستم 1ساله ازدواج کردم با همسرم مشکلاتی داشتم که به نظر پیش پا افتاده میان اما واقعا زندگیم تحت شعاع قرار دادن خودم وقتی فکر میکنم میبینم تو تمام مسایل مقصر منم اما بازم به رفتارم ادامه میدم چندین بار تصمیم گرفتم خودم تغییر بدم اما نتونستم به همسرم خیلی گیر میدم توقعم ازش خیلی زیاده خیلی غر میزنم و...پیچیده تر از اینه اما نمیدونم چطور بگم همش به گذشته فکر میکنم احساس میکنم خیلی برام کم گذاشته پیش خودم میگم چرا اون موقع این نفهمیدم خیلی اذیت میشم طوری که بهش میگم اونم میپذیره ناراحت میشه سعی میکنه از دلم دراره بهم قول میده جبران کنه برای چن روز حالم خوب میشه پیش خودم میگم چقد همسرم خوبه اما دوباره با کوچکترین تلنگر یادم میفته یه موضوع جدید پیدا میکنم یا موضوع قبلی دوباره واسم حل نشده میشه حالم بد میشه از دست همسرم به شدت ناراحت میشم و تا بهش نگم خوب نمیشم این حالتام همینجوری ادامه دارن
ازتون کمک میخوام لطفا
saba69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-05-2013, 11:32 AM   #2
zahrafazeli
(کاربر تازه وارد)

سلام با عرض تبریک به مناسبت روز زن میخواستم به شما خانم عزیز به عنوان خواهر کوچکتر بگم که اگه میخوای زندگی خوب و شادی داشته باشی هیچ وقت به نداشته هات فکر نکن همیشه نیمه پر لیوان رو ببین گذشته ها گذشته اگه همین طور ادامه بدی نمیتونی طعم شیرین زندگی رو بچشی به کارهایی فکر کن که تا حالا همسرت برات انجام داده و به خوبی هایی که در حقت انجام داده آیا هیچ وقت ازش تشکر کردی؟حتی بخاطر کارهای کوچیکی که خیلی پیش پا افتادس؟زنگی رو زندگی کن آدم یک بار به دنیا میاد پس چه بهتر که قدر این لحظات رو بدونی و به نعمتهایی که داری شاکر و قانع باشی و به توان هسرت هم توجه داشته باشی آیا میتونه برات مهیا کنه و نمیکنه؟پس خوشحال و شاد باش محیط خونه رو برای خودت و همسرت گلستان کن و قدر این روزها رو بدون موفق و موید باشی.
zahrafazeli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-05-2013, 06:12 PM   #3
saba69
(کاربر تازه وارد)

سلام خیلی ازتون ممنونم که راهنماییم کردید به حرفاتون فکر میکنم سعی میکنم زندگیم درست کنم اما مشکل اینجاس که نمیدونم که چطور این حسای بد از خودم دور کنم من چیزای بد گذشته رو فقط میبینم خوبیها که خودمم میدونم کم نبودن سخت به خاطرم میان دائم احساس کمبود دارم با اینکه هیچ چیز از دورو بریام کم ندارم بیشترم دارم تو مادیات زندگی غرق شدم لطفا بیشتر راهنماییم کنید
قدیمی 05-05-2013, 12:11 PM   #4
zahrafazeli
(کاربر تازه وارد)

53

سلام خیلی خوشحالم که به حرفام فکر کردین.میخواستم اینو به عنوان یک دوست بهتون بگم که مادیات برای ادامه زندگی لازمه اما کافی نیست در کنارش باید برای چیزهای دیگه ای مثل انسانیت و معرفت و نوع دوستی هم ارزش قائل شد.اگه شما در زندگیتون فقط به پول و زرق و برق اهمیت بدین و به همه به چشم ابزاری برای رسیدن به مادیات نگاه کنید یه موقع به خودتون میایید که ای دل غافل با رفتار و نگرشی که به اطرافیانتون داشتین همه رو از خودتون دور کردین و پشیمانی هم سودی نداره پس یه ذره به درونتون رجوع کنید و ببینید این شیوه ای که پیش گرفتید برای شما که اشرف مخلوقات هستین و روح خدایی دارین اصلا مناسب نیست.به همان مقدار دارایی که دارین قانع باشید و مطمئن باشید که مال دنیا به هیچ کس وفا نمیکنه حتی ثروتمندهای تاریخ مثل فرعون و قارون یک سکه از داراییشون رو با خودشون نبردن تنها چیزی که با ما همیشه همراهه عمل صالح و اخلاق خوبه که ثروت همیشگیه و ازمون تا آخرت جدا نمیشه.پس تا میتونی همسرت رو دوست داشته باش و کاری نکن که ازت خسته بشه باهم بخندید به روی دنیا تا دنیا هم به روتون بخنده و از ایت بابت مطمئن باش که زنگی رو راحت بگیری برات راحت میشه.هر روز صبح که از خواب بیدار میشی با خودت بگو امروز روز خوبی خواهم داشت و به اطرافیانم هم کمک میکنم روز خوبی داشته باشند.اگه برای خودت به عنوان یک انسان عاقل و بالغ ارزش قائل باشی و به مادیات به عنوان ابزاری برای گذراندن زنگی نگاه کنی اون موقع اس که زنگی به کامت شیرین میشه .باید مادیات وسیله ای باشند برای شما برای رسیدن به آرامش نه اینکه غولی باشه که تمام زندگیتو تحت سلطه خودش قرار بده و آرامش و خوشی رو از شما بگیره.امیوارم چیزهایی که گفتم کارساز باشه.
قدیمی 06-05-2013, 10:33 AM   #5
saba69
(کاربر تازه وارد)

خیلی ممنونم ازینکه کمکم میکنید بازم فک میکنم و تلاش میکنم که همه چیز درست کنم راستی یه سوال شما روانشناس سایتید یا یکی از کاربرا چون به این سایت خیلی آشنا نیستم این پرسیدم؟
قدیمی 06-05-2013, 08:30 PM   #6
zahrafazeli
(کاربر تازه وارد)

Toyou

سلام صباجون من هم یکی از کاربرهای سایت هستم.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی و در همه لحظات خدا یار و یاورت باشه.این رو هم بدون که اگه همه کارها و اعمالت برای رضای خدا باشه چنان احساس خوشی در شما بوجود خواهد آمد که هیچ موقع احساس کمبود نخواهی کرد و مادیات به پیش چشمانت خوار خواهد شد.ان شاءالله خوشبخت شوید.
قدیمی 08-05-2013, 10:44 AM   #7
saba69
(کاربر تازه وارد)

53

سلام زهرا جان تو این زمان کوتاه تو برای من یه دوست خیلی خوب بودی مث یه روانشناس باهام صحبت کردی حرفات خیلی به دلم میشینه منم برای تو آرزوی موفقیت تو تمام مراحل زندگیت دارم دوس دارم بیشتر باهات آشنا شم تا برام دوستی باشی که حرفایی که به هیچ کس نمیتونم بگم همیشه با تو درمیون بذارم آدمای خوبی مث تو کم پیدا میشن بازم ازت تشکر میکنم
قدیمی 08-05-2013, 12:21 PM   #8
zahrafazeli
(کاربر تازه وارد)

Thankyou

سلام عزیزم سلامت باشی شما نسبت به من لطف دارید من کاری نکردم اگه تغییری در شما بوجود اومده همت و اراده خودتون بوده.خوشحال میشم با شما دوست باشم این ایمیل منه اگه خواستی میتونی حرفاتو باهام درمیون بذاری: zahrafazeli27@yahoo.com به امید موفقیتهای روزافزون برای شما
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)